Fotograficzna dokładność w kolekcji Fiyta Photographer

Fiyta słynie z wielu zróżnicowanych kolekcji, które często mają charakterystyczny motyw przewodni. Nie inaczej jest w przypadku serii Photographer. Jak sama nazwa wskazuje, modele z tej kolekcji nawiązują do profesjonalnych aparatów fotograficznych. Widoczne jest to szczególnie na tarczach zegarków – każda z nich w różnym stopniu odsłania pracę mechanizmu automatycznego. Cyferblaty skeleton lub okienka Open Heart pozwalają użytkownikowi na podziwianie mnogości detali i precyzji wykonania.

Zegarki męskie Fiyta Photographer posiadają klasyczne, okrągłe koperty ze stali oraz eleganckie, skórzane paski lub stalowe bransolety. Uwagę natomiast najbardziej przyciągają wyjątkowe tarcze przypominające obiektyw aparatu, które w różnym stopniu odsłaniają mechanizm automatyczny. W modelach z cyferblatem typu skeleton szczególnie widać dbałość producenta o detale. Różne struktury, akcenty kolorystyczne i wycięcia na tarczy tworzą tu harmonijną całość, od której ciężko odwrócić wzrok. 

Kolekcja Fiyta Photographer została stworzona dla prawdziwych pasjonatów najwyższej sztuki zegarmistrzowskiej. Modele z tej serii świetnie będą prezentować się w smart casualowych i codziennych stylizacjach, a stosunkowo cienka koperta (około 11 mm) sprawia, że bez problemu schowają się pod mankiet koszuli.

Na zdjęciach widoczny jest model DGA23008.BBB. Prawie wszystkie jego elementy zostały utrzymane w ciemnej kolorystyce, dzięki czemu zegarek prezentuje się bardzo elegancko. Za sprawą smukłych, srebrnych wskazówek odczytanie godziny nie sprawia żadnego problemu, a przeszklony dekiel pozwala na obserwowanie pracy japońskiego mechanizmu Miyota F8N24W pod różnymi kątami. Co więcej, szkło szafirowe użyte do ochrony cyferblatu zachowa nienaruszoną przejrzystość i blask przez bardzo długi czas.

Zegarki męskie Fiyta to dobry wybór dla osób poszukujących wysokojakościowych zegarków premium. Marka łamiąc stereotypy o azjatyckich produktach, oferuje unikalne modele, które wyróżniają się oryginalnym designem, dobrymi mechanizmami i wytrzymałymi materiałami, zachowując przy tym atrakcyjne ceny. Silną pozycję producenta poza liczną grupą oddanych klientów potwierdzają również współprace z chińską armią oraz chińskim programem kosmicznym.

Na naszej stronie możesz zapoznać się z całą ofertą marki Fiyta i wybrać model idealny dla siebie, który z pewnością będzie przyciągał spojrzenia. Tutaj możesz sprawdzić gdzie kupić oryginalne zegarki Fiyta.