FIYTA Holdings Limited

Założona w 1987 roku, FIYTA Holdings Limited jest flagowym przedsiębiorstwem i jednocześnie notowaną na giełdzie chińską firmą produkującą zegarki. Jest to jedna ze spółek holdingowych AVIC INTL Shenzhen, należących do Aviation Industry Corporation of China. Zgodnie ze strategią marki, FIYTA skupia się na branży zegarmistrzowskiej i specjalizuje się w wielu dziedzinach, takich jak: badania i rozwój, projektowanie, produkcja, sprzedaż własnych produktów oraz handel detaliczny zegarków o światowej renomie.
W sektorze sprzedaży detalicznej zegarków FIYTA założyła spółkę Harmony World Watch Center. Jako sieć sklepów o ujednoliconej nazwie firmowej, Harmony World Watch Center szybko stała się jedną z wiodących marek na rynku. W ciągu ponad 30 lat swojej działalności firma stworzyła wiele punktów w największych miastach w Chinach i zgromadziła ponad 100 000 klientów VIP. Ponadto, pozwoliło to na ścisłą współpracę ze słynnymi producentami zegarków.
Firma w swoich działaniach stawia na nieustanny rozwój oraz nowoczesne technologie. Od 2003 roku marka współpracuje z chińskim programem kosmicznym i zaopatruje chińskich astronautów w zegarki. W 2011 urządzenia FIYTA zostały zaprezentowane na Hali Głównej na prestiżowych targach Baselworld w Szwajcarii (na Hali Głównej prezentuje się jedynie zegarki o międzynarodowej renomie). Tym samym, marka stała się pierwszym chińskim producentem zegarków, któremu udało się dostąpić tego zaszczytu u boku najważniejszych, światowych twórców.